HOME STAGING

Przy pierwszym spotkaniu masz 5 sekund na zrobienie dobrego wrażenia. Podobnie Twoje mieszkanie ma 5 sekund, aby spodobać się potencjalnemu kupcowi, czy wynajmującemu.

 

Dobre pierwsze wrażenie to podstawa.

 

 

Czym właściwie jest Home Staging?

To metamorfoza, której celem jest stworzenie uniwersalnego wnętrza odpowiadającego gustom potencjalnych klientów, ukierunkowana na szybką i opłacalną sprzedaż. Wydobycie zalet i pełnego, pozytywnego potencjału każdego miejsca.

Wywołanie efektu „Tego szukałem!” przy wykorzystaniu skutecznych zabiegów aranżacyjnych, odpowiedniej stylizacji, technik z zakresu marketingu i psychologii sprzedaży. Zmiany przeprowadzamy szybko, tanio, z ukierunkowaniem na owocną transakcję.

Home staging to narzędzie marketingowe wspomagające sprzedaż. Używając sprawdzonych metod świadomie zmieniamy charakter nieruchomości z ‘do mieszkania’ (wnętrze personalne) na ‘do sprzedania’ 

(wnętrze uniwersalne). Przeobrażamy nieruchomość w wyróżniający się produkt, poszukiwany przez przyszłych nabywców. Nadajemy Twojemu mieszkaniu lub domowi wartości, których pragnie klient, z którymi się identyfikuje i które są mu bliskie.

Kim jest Home Stager?

To osoba, która dba o Ciebie i Twoją nieruchomość. Spokojnie przeprowadzi Cię przez pełen emocji proces sprzedaży mieszkania czy domu. Przyjrzy się obiektywnym i fachowym okiem Twojej nieruchomości, kompleksowo przygotuje wnętrza i sesje zdjęciową. Będzie wsparciem w drodze do szybkiej i owocnej transakcji.

 

 

Co zyskasz?

‣ Kupującego – Twoja oferta będzie podobać się szerszemu gronu, zwiększysz liczbę zainteresowanych nieruchomością.

‣ Czas – skrócisz czas sprzedaży nieruchomości nawet do 40%, badania pokazują, że 95% ofert sprzedaje się nawet w pierwszym miesiącu od pojawienia się na rynku.

‣ Przewagę nad innymi – Profesjonalne zdjęcia, chwytający opis – to wyróżni Twoją ofertę pośród innych.

‣ Pieniądze – wzrost ceny przeciętnie o 6%. Wizualnie przygotowana nieruchomość, podwyższony standard, dają mniej powodów do negocjacji ceny. 

‣ Pewność – tak, zrobiłeś wszystko, aby przygotować się do najkorzystniejszej transakcji.

‣ Bezpieczeństwo i spokój – jesteś profesjonalnie przygotowany do sprzedaży/ wynajmu mieszkania – kupujący to doceni.

 

Komentowanie jest wyłączone