O NAS

re-Arch jest efektem naszej długoletniej znajomości. Chciałyśmy zrobić coś nowego, co połączy nasze pasje i umiejętności. Home Staging okazał się przestrzenią, gdzie, korzystając z naszego doświadczenia, w pełni się realizujemy i czerpiemy satysfakcję.

 

Jak pracuje Home Stager?

 

Agnieszka: Wchodzimy często do mieszkania, domu i pojawia się myśl „Ale potencjał, co za wnętrze!”. Niestety często jest to potencjał niewykorzystany lub po prostu ukryty

Edyta: I wtedy w sekundę przychodzi pomysł: to przestawimy tu, to tam, zmienimy kilka detali, zdejmiemy ten obrazek, dodamy poduchy, świeże kwiaty i będzie od razu lepiej. Kilka drobnych zabiegów wystarczy.

Agnieszka: Ale nie każdy to widzi. Bo jak spojrzeć na swoje wnętrze obiektywnie?

 

 

Edyta: My tak to robimy: oceniamy wnętrze jak potencjalny klient, ale i dekoratorki wnętrz.

Agnieszka: Ja dorzucam do tego spojrzenie fotografa. Jeżeli szykujesz mieszkanie do zdjęć z ofertą – musisz pamiętać, że fotografia rządzi się innymi prawami.

Edyta: I tak pracujemy: ocena, propozycje zmian, metamorfoza mieszkania, zdjęcia i gotowe.

Agnieszka: Ktoś pomyśli że to mało, ale o to chodzi: małymi kroczkami dochodzimy do dużej zmiany. Efekty są często zaskakujące, a zainteresowanie ofertami od razu rośnie.

Edyta: Dlatego właśnie – zapraszamy do nas!

 

Agnieszka Liguz

Agnieszka Liguz

Lubię zmieniać przestrzeń, obserwować jak drobnymi elementami można ją kształtować, pomagając przy tym innym. Po zostawieniu za sobą bezpiecznego etatu, zaczęłam zagłębiać się w tajniki własnego biznesu. Tak powstało re-ARCH. Zajmuję się Home Stagingiem, przygotowuję nieruchomości do sprzedaży. Fotografuję architekturę. Po godzinach uciekam na ścianę wspinaczkową.

Edyta Jędrzejewska

Edyta Jędrzejewska

Z wykształcenia i z zamiłowania plastyczka, projektantka wnętrz, dekoratorka. Wieloletnia praca w pracowni architektonicznej dała mi solidną bazę, ciągle jednak szukam nowych wyzwań. Stąd re-ARCH i Home Staging. Siły zbieram podczas ukochanych podróży. Przywożę nietypowe rośliny, które potem z zamiłowaniem pielęgnuję w moim ogrodzie.

Czym się wyróżniamy ?

‣ Kreatywnie łączymy działania, dopasowując je do indywidualnego Klienta.

‣ Dbamy o Twoje wydatki, przy minimalnych kosztach maksymalizujemy efekt.

‣ Twój czas jest najważniejszy, zlecenia realizujemy szybko i profesjonalnie, dzięki wiedzy i doświadczeniu.

‣ Znamy osoby, które mogą Ci pomóc w innych kwestiach związanych z Twoją nieruchomością.

‣ Bezpiecznie i korzystnie przeprowadzimy Cię przez etap sprzedaży mieszkania czy domu.

‣ Z nami będziesz pewny, ze zrobiłeś wszystko, aby doprowadzić do opłacalnej transakcji.

 

Komentowanie jest wyłączone